Kliendi rahulolu

Kvaliteet

MƵistlik hind

Puitaiad

 

Puitaiad on üks kõige levinum aiatüüp. Nende plussiks on väga suur võimalus valida just endale sobiv ja originaalne lahendus, alustades aia värvist, aialippide kujust jne. See annab kliendile väga laia valikuvõimaluse. Võrreldes teiste aiatüüpidega on puitaia eeliseks see, et teda on võimalik teha sedavõrd läbipaistmatuks, et tänaval liiklevad inimesed ja autojuhid ei näe kogu aeg, mis teie hoovi peal toimub. Väga sageli kasutatakse võimalust, kus puitaed paigaldadakse ainult tänavapoolsetele külgedele ja ülejäänud osa tehakse võrk- või kergpaneelaiast.

Lippaiad

Lippaedade puhul on võimalik teha lippe kas siis kaartega pealt, postivahedele kaared luua, teravanurkseid jms mida fantaasia oskab välja mõelda. Mida tihedama lipivahega lipid paigaldada, seda läbipaistmatumaks aed muutub. Täiesti läbipaistmatu efekti saavutamiseks võib kasutada kahepoolset laudist.

 

Horisontaallaudisega aiad

Horisontaallaudise puhul paiknevavad aias kasutatavad lauad horisontaalselt postide vahel. Sellise laudise puhul on samuti väga suur valik erinevaid variante. Saab mängida laudade vahega, teha kahepoolset laudist, laua paksusega jne...

 

<
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
>